HRABUŠICE

Základná škola s materskou školou

SÚŽAŽE

24. júna 2005 sa žiaci našej školy zúčastnili streleckej súťaži zo vzduchovej pušky, ktorá sa konala pri príležitosti Dňa polície v Spišskej Novej Vsi.

25.6.2005

Víťazstvo v streleckej súťaži

25. mája 2005 sa naša škola zúčastnila okresných majstrovstiev v atletike, ktoré sa uskutočnili na štadióne Tatran v Spišskej Novej Vsi.

27.5.2005

Okresné majstrovstvá v atletike

V ideálnom počasí sa 29. septembra 2005 konali v Sade mládeže v Spišskej Novej Vsi okresné majstrovstvá v cezpoľnom behu. Reprezentanti našej školy výkonmi neprekročili svoj tieň ...

17.10.2005

Pridal: Robert Buček

V cezpoľnom behu sklamali chlapci

Veľkým sklamaním skončilo účinkovanie našich žiakov na OM ZŠ v malom futbale. V dvoch kolách sme odohrali šesť zápasov, z ktorých sme 5 prehrali a 1 remizovali. V druhom kole sme dokonca z troch zápasov nestrelili ani jeden gól. Výkon našich žiakov je nevysvetliteľný, veď väčšina z hráčov hráva aj za FK Hrabušice, kde podávajú dobré výsledky a bojujú o postup do 3. žiackej ligy.

18.10.2005

Dezilúzia v malom futbale